ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Skolkarta 12634326
nr 1263 4326
Skolkarta
"MellanEuropa". Längd: 223cm. Djup: 3cm. Höjd: 237cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:38:35
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)